Pro-Nutrition

Pro-Nutrition

 

Pure Life, Naturality & Happiness

 

Pro-Nutrition Pure Life Naturality & Happiness toitude sari

Pure Life sarja toodetes on 85% loomsed valgud. Kõik toidud on teraviljavabad, gluteenivabad ja sisaldavad laia valikut puu- ja köögivilju, et teie koer saaks piisava koguse toitaineid ja antioksüdante.
Need on alates 2016 aastast Pro-Nutrition valikus ja on suunatud lemmiklooma omanikele, kes soovivad oma koeri toita ja kindlustada neile heaolu ja täiuslikkus läbi loodusliku lähenemise.
 

 

Pro-Nutrition Protect kuivtoitude sari:
Need kuivtoidud on valmistatud kõige sagedasemaid terviseprobleeme silmas pidades. Koertele, kellel esineb teatud toidutalumatus, nahaprobleeme, luude- ja liigestevaegusi, aga ka ülekaalulisusele kaldumist. Toidud sisaldavad erinevaid füto-koostisaineid, mis aitavad koeral taastuda ning alaliselt vaevustest priiks saada. Kõik retseptid sisaldavad taimede segu, mis on tõestatud fütoteraapias tervislike mõjudega.

Retseptides kasutatakse lisaks ka spetsiaalselt Pro-Nutrition toitude jaoks koostatud mereandide segu, bioloogiliselt aktiivsed koostisained, rikkad Omega 3 rasvhapete, aminohapete ja biopeptiidide poolest, mis mängivad olulist rolli lemmikute tervise heaolus ja toitainete tasakaalus.

 

Pro-Nutrition Prestige kuivtoitude sari: 
Prestige sari on optimaalne, täisväärtuslik, tasakaalus ja maitsev. Prestige toit sisaldab kõike, mida teie koer vajab sõltumata looma füsioloogilisest seisundist, tagades maitsva eine igal söögikorral. Prestige retseptid ei sisalda kunstlikke värvaineid ega geenmuundatud tooraineid. Toidud sisaldavad kvaliteetseid ja hästi seeduvaid koostisaineid, mis on hoolikalt valitud nende kasulike omaduste poolest. Toitudes on polüfenoole sisaldavad õunakoored, mis toimivad loodusliku antioksüdandina, et kaitsa rakke. Fruktooligosahhariidid optimaalseks seedimiseks ja omega-3 rikastatud linaseemned terve naha ja siidise karvkatte jaoks.