PRESTIGE toidud

TUTVUSTUS

Prestige toitude sari on optimaalne, täisväärtuslik, tasakaalus ja maitsev. Prestige toit sisaldab kõike, mida teie koer vajab sõltumata looma füsioloogilisest seisundist, tagades maitsva eine igal söögikorral. Prestige retseptid ei sisalda kunstlikke värvaineid ega geenmuundatud tooraineid. Toidud sisaldavad kvaliteetseid ja hästi seeduvaid koostisaineid, mis on hoolikalt valitud nende kasulike omaduste poolest. Toitudes on polüfenoole sisaldavad õunakoored, mis toimivad loodusliku antioksüdandina, et kaitsta rakke. Fruktooligosahhariidid optimaalseks seedimiseks ja omega-3 rikastatud linaseemned terve naha ja siidise karvkatte jaoks. 

PROBIOOTILINE KASU

  • Patenditud tehnoloogia
  • Tõestatud efekt
  • Õige koguse probiootikumide tagamine igal toidukorral (kasulike bakterite kasv ja seedetrakti töö toetamine)


Soole mikrofloora õige tasakaal on peamine tegur koera seedetrakti tervises. Probiootikumid on kasulikud, haprad ja elus mikroorganismid. Patenteeritud tehnoloogia, mida kasutatakse probiootikum Enterococcus faecium'i lisamiseks Prestige'i toitudesse, tagab selle säilimise ja efektiivsuse kuniks see jõuab soolestikku, kus see vabaneb optimaalse aja jooksul. Selliselt saab koer iga söögi ajal tema seedetrakti tervisele vajaliku sobiva koguse Enterococcus faecium.
Enterococcus faecium on tõestatud efektiivsusega probiootikum, mis üheaegselt tugevdab ja stabiliseerib soolefloorat, soodustades kasulike bakterite arengut, vähendades samal ajal potentsiaalselt kahjulike bakterite populatsiooni.
Kombineerides erinevate lahustuvate kiudude (õunte koored, peedi viljaliha) ja fruktooligosahhariidide allikaid, parandab see teie koera seedetrakti.

VITAMIINIDE KÜLMLISAMISE PROTSESS

  • Eksklusiivne ja innovatiivne külmsegamise protsess
  • Vitamiinide mõju vähenemise vältimine toidud valmistamise protsessis
  • Toitainete omadused säilivad
  • Optimaalne pikaajaline efekt


Vitamiinidel on oluline roll teie koera organismi funktsioneerimisel (luude ja liigeste tervis, nägemine, rakkude kaitse, naha ja karvkatte tervis jne).Vitamiinid on tundlikud muutustele ja toidu kuumutamine selle valmistamisprotsessis vähendab nende mõju. Kasutades unikaalset külmsegamise protsessi kaitstakse vitamiine nende faktorite eest, mis võivad mõjutada nende kasulike omaduste  säilimist. Prestige toitudes on vitamiinide kasulike omaduste säilimine pikaajaliselt garanteeritud.

MARINE ACTIVE BENEFIT  - eksklusiivne koostisaine

Väljatöötatud meditsiiniliste uuringute abil. See koosneb mereandidest saadavatest biopeptiididest, polüküllastumata rasvhapetest ja looduslikust antioksüdantsest kompleksist. Gadidae perekonna * kalade spetsiifiliste osade ensümaatilise hüdrolüüsi tulemusena on see ainulaadne koostisosa, mis on eksklusiivselt Pro-Nutritioni toitudes.

* Gadigae on külmavee kalade perekond, mis elutseb peamiselt põhja-Atlandi vetes. Gadigae perekonda kuuluvad sellised liigid nagu nagu tursk, kilttursk ja molva.