Ostutingimused

Ostu-müügileping

1. Üldsätted
Käesoleva lepingu tingimused kehtivad ostu-müügilepingu (edaspidi "Leping") kohta, mis sõlmitakse internetileheküljelt www.pet.ee edastatud tellimuse alusel kaupade müüja Chill OÜ (edaspidi "Müüja") ja kaupa telliva isiku (edaspidi "Ostja") vahel.

2. Lepingu jõustumine
Käesolev Leping jõustub internetilehel www.pet.ee tellimuse kinnitamise ja lepingutingimustega nõustumisega Ostja poolt. Ostja tellimus loetakse sooviks sõlmida tellitud kauba ostu-müügileping. Chill OÜ ei pea oma nõustumisest tellimusega ostjale eraldi teatama.

3. Isikuandmete töötlemine ja otseturundus
Veebilehekülje www.pet.ee külastuse ja ostude käigus Müüjale avaldatud Ostja isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) käsitletakse ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Müüja edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Müüja ei avalda Ostja poolt avaldatud andmeid tellimuse täitmisega mitteseotud isikutele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel.

4. Otseturustus
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

5. Tellimuse täitmine
Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist müüja arveldusarvele. Tasumise tähtaeg on 5 (viis) tööpäeva alates tellimuse vormistamise päevast. Kui viie tööpäeva jooksul ei ole Müüja arveldusarvele makset laekunud, loetakse leping lõpetatuks.
Müüja saadab kauba Ostja poolt määratud aadressile 1 - 5 (ühe kuni viie) tööpäeva jooksul alates Ostjalt tellimuse eest makse laekumisest.

6. Makseviisid
Kaupade eest on võimalik tasuda kasutades pangalinke või panga ülekandega tellimuse alusel. Sobiva makseviisi saab valida kauba tellimusel.

7. Tagastamisõigus
1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul (olenevalt tootest või teenusest ei pruugi Ostjal taganemise õigust olla vastavalt VÕS § 53 lg 4). Taganemisavalduse tüüpvorm on toodud veebipoe Pet.ee kodulehel.
2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul kui ta on eset kasutanud muul viisil kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Ostja käistsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb kirjutada e-posti aadressile info@pet.ee ning saata/tuua see aadressile Punane 42, Nordis OÜ lattu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 
4) Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale
5) Veebipood Pet.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Ostja kasutatud eseme kättetoimetamise kulu v.a. juhul kui OStja on sõnaselgelt valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea veebipood Ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

8. KONTAKTANDMED
Chill OÜ – www.pet.ee
Aadress: Heki tee 14, 74001 Viimsi vald, Harju maakond
Reg. nr: 11345340
Telefon: +372 56 606 134
E-post: pet@pet.ee
Arveldusarve Swedbank: EE952200221034928526
Arveldusarve SEB Pank: EE851010220269651222
Arvedlusarve LHV Pank: EE657700771003035385
KMKR : EE101136255