fbpx

Pet.ee

AMBROSIA

Holistilised, naturaalsed, hüpoallergeensed ja teraviljavabad lemmikloomatoidud

Ambrosia_banner

Omadused

Valgud on tähtsaim makrotoitainete kategooria, mida kõik lemmikloomad ellujäämiseks vajavad. Valgud vastutavad lihaskoe ülesehitamise ja parandamise, terve naha ja karvkatte säilitamise ning hormoonide regulatsiooni eest. Valgud koosnevad aminohapetest. Mõned aminohapped toodetakse lemmikloomade organismis, kuid asendamatuid aminohappeid tuleb toiduga anda.

Erinevates loomsetes valkudes on erinevat tüüpi aminohappeid ja erinevates kogustes ning iga lemmikloom seedib iga loomset valku erinevalt. Kahe loomse valguallika sisaldus tagab, et teie lemmikloom saab kätte suurima vajaliku koguse asendamatuid aminohappeid ning aitab vältida ülitundlikkuse tekkimist konkreetse valguallika suhtes. See tagab, et toit on täiuslikum ja hüpoallergeensem.

Uuringud on näidanud, et enamik kasse ja koeri on allergilised teatud tüüpi teraviljade, nagu nisu, oder ja mais, suhtes. Ambrosia on loodud soovist luua tervislikud ja looduslikud lemmikloomatoiud, seetõttu on teraviljad, GMO-d ja säilitusained toitude koostises välistatud.

Kala on väga kergesti seeditav, muutes selle turvaliseks ja sobivaks valikuks kõikidele kassidele ja koertele. Kala tugev lõhn ja maitse võivad meelitada isegi kõige pirtsakamaid sööjaid. Kala on rikas Omega-3 asendamatute rasvhapete poolest, mis on teie lemmikloomale väga kasulikud.

Need aitavad teie lemmikloomal säilitada tervet nahka ja karvkatet, vähendades karvaajamist, sügelemist ja nahaärritust. Need kaitsevad teie lemmiklooma liigeseid ja vähendavad liigese põletikeja -haiguste riski. Samuti on need kasulikud südame-veresoonkonna ja kognitiivsete funktsioonide heaks.

Kanarasv on kergesti seeditav loomse rasva allikas, mis annab teie lemmikloomale naturaalseid vajalikke rasvhappeid, mida looma organism ise ei suuda toota. Need on vajalikud lemmiklooma kasvuks ja arenguks. Kanarasv on väga maitsev ega põhjusta allergilisi reaktsioone lemmikloomadel, kes on kana suhtes allergilised, sest allergiad on põhjustatud lihavalkudest. Kanarasv on looduslik Omega-6 rasvhapete ja E-vitamiini allikas, mis on kasulik teie lemmiklooma naha, silmade ja aju tervisele.

Spinat, brokkoli, jõhvikad, mustikad, jukka ja kurkumi ekstrakt.

ambrosia_koeratoit

Kõige lähedasem Sinu lemmiklooma loomusele

AMBROSIA koera- ja kassitoidud on terviklikud, hüpoallergeensed ning teraviljavabad, olles rikkalikud Omega-3 ja Omega-6 rasvhapete ja antioksüdantide poolest ning sobides kõikidele koera- ja kassitõugudele. Ambrosia toitudes on kombineeritud kergesti seeditavad valgud värskest kalast koos kõrge toiteväärtusega lihavalguga ning lisaks sisaldavad need köögivilju, supertoite ja ürte. Kõik toorained on sobilikud ja sertifitseeritud ka inimtoiduks (Human Grade).

Ambrosia toidud sisaldabvad supertoite ja ürte

Spinat on supertoit, millel on kõrge toitainete ja antioksüdantide sisaldus, aitab vähendada kuseteede infektsiooni (UTI) riski, parandada immuunfunktsiooni ja alandada vererõhku.
Brokkoli on kõrge antioksüdantide ja põletikuvastaste omaduste allikas, aitab vähendada oksüdatiivset stressi, parandab silmade tervist ning aitab ennetada südamehaigusi ja vähki.
Jõhvikad on head südame tervisele, kuna need sisaldavad kiudaineid, rasvhappeid ja palju vitamiine, mis aitavad vererõhu reguleerimisel.
Mustikad tugevdavad immuunsüsteemi, kaitsevad südamehaiguste ja vähi eest ning aitavad säilitada luude tugevust, vaimset tervist, naha tervist ja tervislikku vererõhku.
Jukka aitab toitainete imendumisel, toetab immuunsüsteemi funktsioone, vähendab liigeste põletikke ja aitab võidelda artriidiga.
Kurkumi ekstrakt on superürt, millel on põletikuvastased ja toitvad omadused. See on võimas toidulisand kõikidele lemmikloomadele.

Ambrosia Pet Food tootjast

AMBROSIA on asutatud inimeste poolt, kes on olnud seotud lemmikloomatoidu tootmisega alates 2007. aastast. Asutajad ise on lemmikloomade hoidjad, soovides luua koera- ja kassitoidud, mis oleks võimalikult lähedal loomade algsetele vajadustele, nagu need on tuhandete aastate järel kodustades arenenud.

Ambrosia tähendab Kreeka jumalate toitu. Nimi tulenebki sellest, et toit pakub kõrgeimat toiteväärtust, pakub heaolu ja pikaealisust, olles samaaegselt jumalikult maitsev ja aromaatne!

Kombineerides kergesti seeditava kalavalgu kõrge toiteväärtusega lihavalguga ning segades hulka köögivilju, supertoite ja ürte, loodi hüpoallergeensed teraviljavabad lemmikloomatoidud, mis on rikkad Omega-3 ja Omega-6 õlide poolest ning täis antioksüdante, sobides nii kõikidele kassidele ja koertele.

Ambrosia on Kreeka kaubamärk. Retseptides lähtutakse ülaltoodud kvaliteediomadustest ja rangest tooraine valikust. Ambrosia toite toodetakse koostöös Euroopa kõige usaldusväärsema lemmikloomatoidu tehasega, järgides alati kõige rangemaid standardeid ja AMBROSIA kontrolli.

Toida Ambrosiaga –  jumaliku ja kõrgeima lemmikloomatoiduga!