fbpx

Pet.ee

5 OLULIST TOITAINET KASSI TERVISE HOIDMISEKS

Kassid on rohkem kui lihtsalt lemmikloomad – nad on pereliikmed, kes vajavad tähelepanu ja hoolt. Nagu inimestel, on ka kassidel vaja tasakaalustatud toitumist, mis sisaldab kõiki vajalikke toitaineid nende tervise ja heaolu tagamiseks. Täna keskendume viiele kriitilise tähtsusega toitainele, mida iga kassitoit peaks sisaldama.

1. Valgud - Lihaste ja kudede ehituskivid

Valgud on kasside toitumise alustalaks. Need on hädavajalikud lihaste, naha, juuste ja isegi hormoonide tootmiseks. Erinevalt inimestest, kes võivad saada energia süsivesikutest, vajavad kassid energiat peamiselt valkudest. Kvaliteetsed loomse päritoluga valgud tagavad, et kass saab kõik olulised aminohapped, mida ta ise toota ei suuda. Seetõttu oleme oma e-poodi valinud kassitoidud, milledes on kasutatud kõrgeima kvaliteediga liha, olles rikkalikud nii maitse kui toitainete poolest.

2. Tauriin - Elutähtis aminohape

Tauriin on aminohape, mis on eriti oluline kasside südame ja silmade tervisele. Kassi organism ei suuda ise tauriini toota, mistõttu on hädavajalik, et see sisalduks tema toidus. Tauriini puudus võib põhjustada tõsiseid terviseprobleeme nagu dilateeruv kardiomüopaatia (südamehaigus) ja nägemiskahjustused. Meie kassitoidud sisaldavad piisavas koguses tauriini, et toetada teie kassi optimaalset tervist.

Tauriini sisaldavad näiteks:
Grandorf, Pure Life, Protect, Ambrosia kuivtoidud kassidele.

3. Rasvhapped - Naha ja karvkatte tervise toetajad

Omega-3 ja omega-6 rasvhapped mängivad suurt rolli kassi naha ja karvkatte tervises, aga ka põletikuliste protsesside vähendamises ja immuunsüsteemi toetamises. Need rasvhapped on samuti olulised aju funktsioonide ja normaalse kasvu jaoks. Meie e-poes müüdavate kassitoitude retseptid on loodud nii, et need sisaldavad ideaalset tasakaalu neist kriitilistest rasvhapetest, tagades teie kassi karvkatte läike ja hea tervise.

4. Vitamiinid - Eluliselt tähtsad mikrotoitained

A-, D-, E- ja K-vitamiinid on olulised mitmesuguste füsioloogiliste protsesside jaoks, sealhulgas immuunsuse, luustiku tervise ja vereringe toetamiseks. Meie kassitoidud sisaldavad neid vitamiine optimaalsetes kogustes, et tagada teie kassi tervislik toitumine ja heaolu.

5. Mineraalained - Tugevate luude ja hammaste jaoks

Mineraalained, nagu kaltsium ja fosfor, on hädavajalikud luude ja hammaste tervise jaoks, samal ajal kui raud ja tsink toetavad üldist heaolu. Oleme oma sortimenti valinud kassitoidud , mis on rikastatud nende ja teiste oluliste mineraalainetega. Meie kassitoitudes on mineraalained tasakaalustatud nii, et tagada teie kassi tervise ja funktsionaalsuse maksimaalne toetamine.

Meie missioon on tagada, et iga kass, kes sööb meie e-poe valiku kassitoite, saab kõik vajalikud toitained, mis on hoolikalt valitud ja teaduspõhiselt tasakaalustatud. Kui soovite oma kassi eest hoolitseda parimal võimalikul viisil, on oluline valida toit, mis mitte ainult ei maitse hästi, vaid pakub ka kõiki vajalikke toitaineid tema tervislikuks ja õnnelikuks eluks. Tutvuge meie veebipoega ja avastage toidud, mis aitavad teie kassi tervist igakülgselt toetada!

kassi-toitained

Loe ka:

KASSI TOITMINE: VAATA KUIDAS TOITA KASSI?