fbpx

Pet.ee

NATURA WILD

Täisväärtuslikud ja kvaliteetsed retseptid

Omadused

✔ Kõrge liha sisaldus
✔ 40% värsket liha
✔ 20% puu- ja juurvilju
✔ Teravilja- ja gluteenivaba
✔ Kõrge toiteväärtusega koostisosad
✔ Hästi seeditav

Loodus kui inspiratsiooni allikas

Natura Wild toodetes kasutatakse vaid hoolikalt valitud esmaklassilist prantsuse liha. Loomsete valkude ja oluliste toitainete poolest rikkad, teraviljavabad ja tasakaalustatud retseptid sobivad kõikidele koeratõugudele. Paku oma koerale kvaliteetset toitu, mis vastab tema loomulikele vajadustele ja tagab hea tervise.

Et olla võimalikult lähedal koerte vajadustele, kasutab Natura Wild erinevaid kõrge toiteväärtusega koostisosi. Need on hästi seeditavad, et pakkuda teie koerale kõiki vajalikke toitaineid ilma liigsete aineteta.

Natura Wildi nõuanne

Toidul on oluline roll teie koera hea füüsilise ja vaimse tervise hoidmisel. Regulaarne füüsiline treening on vajalik ka selleks, et kasutada Natura Wild toidust saadavat energiat. Käige oma koeraga regulaarselt väljas ning kasutage looduses liikumist tema ja iseenda heaolu nimel!

Kanada loodusest inspireeritud retseptid

Loodus ja loomaarmastus on Natura Wildi maitsvate, tervislike ja toitvate retseptide keskmes. Inspiratsiooni ammutame Kanada metsadest, mis pakuvad ammendamatut toorainet. Jõgede ja järvede läheduse tõttu on see ökosüsteem hindamatu väärtusega ja selle säilitamine hädavajalik. See on eeskujuks kvaliteetse toidu väljatöötamisel, et aidata kaasa koerte tervisele. Liituge Natura Wildi pühendumusega, tehes oma lemmiklooma heaks looduslikke toiduvalikuid.

Kanada loodusest ning koerte loomulikest vajadustest inspireerituna pakub Natura Wild kvaliteetset toitu igat tüüpi koertele. Moevooludest sõltumata jääb Natura Wild  lemmikloomadele truuks, valides toiteväärtuslikke tooraineid ja töötades välja tasakaalustatud koostisega retsepte. Natura Wild lemmikloomatoidud on toodetud Prantsusmaal.

Iga koostisosa on valitud põhjusega

Loomsed valgud, liha ja kala

Koer on geneetiliselt sarnane hundiga. Nad on mõlemad lihasööjad, kellel on tohutu morfoloogiline, anatoomiline ja füsioloogiline arsenal elussaagi söömiseks ja seedimiseks.

Seetõttu on liha, millel on kõrge loomsete valkude sisaldus, kõigis meie retseptides tähtsaim koostisosa. Natura Wild toitudes on tagatud, et koerad jõuaksid tagasi oma juurte juurde. Retseptide koostamisel eelistatakse loomse päritoluga valke, et rahuldada koerte toitumisvajadusi võimalikult hästi.

Teraviljavaba

Natura Wild retseptid on midagi enamat kui lihtsalt koeratoit, need peegeldavad armastust ja tähelepanu, mida inimestena neile osutame. Seetõttu on meie koostisosad hoolikalt valitud. Et rahuldada nende loomulikke lihasööjate vajadusi, on need valgurikkad. Et tagada mugav seedimine ja vältida toidutundlikkust on need teravilja- ja gluteenivabad. Natura Wild tooted pakuvad uhkusega koertele tasakaalustatud kvaliteetset toitu, kasutades hoolikalt valitud hüpoallergeenseid koostisosi, et pakkuda neile parimat.

Eelistades loomsete valkude poolest rikast toitu ning välistades teraviljad ja gluteeni, püüavad Natura Wild retseptid vältida toidutalumatust ja seedehäireid.

Tõepoolest, teraviljarikas toit võib olla lihasööjate jaoks raskesti seeditav, põhjustades tundlikkust ja seedeprobleeme. Pakkudes oma koerale tasakaalustatud toitmumist, mis on kohandatud tema toitumisvajadustele, aitad parandada tema mugavamat seedimist ja ennetada toidutundlikkust.

Puu- ja juurviljad ning tervislikud ürdid

Natura Wildi retseptid sisaldavad puu- ja juurvilju, mis annavad piiratud kogustes vitamiine, mineraalaineid ja kiudaineid, rahuldamaks koerte toitumisvajadusi. Kasulike ürtide lisamine, millel on põletikuvastased ja puhastavad omadused, aitavad tugevdada meie koerte immuunsüsteemi.

Toitumisalased eelised

Liigeste kaitse Glükoosamiin ja kondroitiinsulfaat on koerte liigeste tervise seisukohast olulised komponendid. Natura Wild retseptidesse on lisatud need olulised toitained, et aidata ennetada kõhre kulumist ja leevendada liigesevalu.

Rasvumise ennetamine L-karnitiin mängib olulist rolli koerte keha rasva reguleerimisel. See vähendab rasva ladestumist kehas ja nende olemasolu veres, mis soodustab keha rasva vähenemist ja aitab vähendada kolesteroolitaset.

Energia ja elujõu pakkumine Biotiin on oluline B-vitamiin, mis aitab kehal toitu kasutatavaks energiaks muuta. See on eriti oluline aktiivsete ja sportlike koerte jaoks, kes vajavad oma eluviisi toetamiseks palju energiat. Lisaks energiat andvale funktsioonile aitab biotiin säilitada koera naha ja karvkatte tervist.

Bränd, mis on inspireeritud loodusest ja sündinud kirest

Natura Wild brändi asutaja Olivier on Siberi huskide kasvataja: geneetilise valiku ja kire tulemusena on ta aastate jooksul omandanud rahvusvahelise maine. Tema koerad on võitnud üle 200 meistritiitli, sealhulgas rahvusvahelisi, maailmameistri ja Euroopa tiitleid, kogu maailmas.

Ta käis oma koertega kelgumatkadel erinevates maailma paikades, enamasti iseseisvalt, et kogeda võimalikult lähedast suhet oma koertega. Sel ajal ei suutnud ta leida toitu, mis vastaks tema koerte füüsilistele vajadustele. Seetõttu otsustas Olivier 1995. aastal, koostöös veterinaaride ja toitumisspetsialistidega, välja töötada kõrge kvaliteediga toidud, milles ta saaks ise koostisosad valida ja seeläbi toiteväärtust tõsta. Natura Wild on rohkem kui lihtsalt koeratoidu bränd – see on tõeline mõtteviis, mis on pühendatud tervislikule toidule meie loomadele.