fbpx

Pet.ee

LemmikloomatoidudPoodKoerteleSuuhooldus koerteleTropiClean Hambapuhastusgeel Fresh Breath Koertele 118ml

Pood

Kirjeldus

TropiClean Hambapuhastusgeel Fresh Breath Koertele.

Halb hingeõhk on esimene tunnus, et koera suu ja hambad vajavad üle vaatamist ning puhastamist. Antud toode on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks koerte hammaste hügieeni eest hoolitsemiseks. TropiClean Fresh Breath geel hakkab mõjuma kohe ning seda ei pea harjama.

Naturaalsed koostisosad mõjuvad mikrotasandil ning aitavad õrnalt lahustada juba hambajuurele kogunenud hambakivi, hävitab halva hingeõhu ning aitab eemaldada hambakattu. Geel sisaldab piparmünti.

Kasutamine: soovitame geeli kasutada õhtuti. Koer ei tohiks peale hammaste puhastamist enam süüa ning soovitavalt umbes 30 minutit ka juua. Määrige geeli hammastele soovitavalt hambajuurele, kus on katt või hambakivi. Pärast geeli panemist hammastele märkate peagi, et koer hakkab suud lakkuma. See ongi meie soov segada geel süljega, et see jõuaks kõikide hammasteni ning igemeteni. Geel hakkab kohe ” tööle ” süljega kokku puutudes. Kui koeral on juba hambakivi hambajuurel soovitame geeli kasutada järjest igal õhtul ja seda 30 päeva. Uue hambakivi tekke takistamiseks hiljem kaks korda nädalas.

Koostis: Puhastatud vesi, looduslik puhastatud alkohol, glütseriin, karbomeer, naatriumheksametafosfaat (looduslik mineraal), mädarõigas, rohelise tee lehtede ekstrakt, tsinkkloriid (0,01g/10 ml), klorofüll.